شیوه حمل ونقل و ارسال کالا

شیوه حمل ونقل و ارسال کالا

شیوه حمل ونقل و ارسال کالا

شیوه حمل ونقل و ارسال کالا

هزینه ارسال

با توجه به اینکه قیمتهای عمده و تک فروشی فروشگاه ما بسیار نزدیک بهم بوده و مقدار سودی که روی هر محصول گذاشته می شود به نسبت قیمت کالا از 2 تا 10 درصد می باشد و این مقدار در اجناس گرانقیمت بمراتب کمتر از این مقدار هم هست، لذا هزینه ارسال بعهده مشتری می باشد. و چنانچه کالایی ارسال رایگان داشته باشه در صفحه همان محصول ذکر خواهد شد.

نحوه ارسال

همواره سعی ما بر این است که هزینه تمام شده محصولات برای خریداران عزیز کمترین قیمت را داشته باشد لذا شیوه ی ارسال کالا بسته به شرایط و موقعیت شهری که مشتری در آن قرار دارد و کالایی که سفارش می دهد متفاوت است.

شرکت های پستی همچون تیپاکس ، تی.پی.ایکس ، پست ، باربری و اتوبوس راههایی است که معمولا اجناس فروشگاه اینترنتی انتخاب از آن طریق ارسال می شود. البته این در مورد کالاهای بزرگ از لحاظ حجم و اندازه همچون یخچال ، تلویزیون ، کولر و… متفاوت خواهد بود و این دسته از محصولات معمولا از طریق سرویسهای مخصوص فروشگاه انتخاب ارسال خواهد شد.

پیگیری مرسولات

شماره تلفن های 09183744510 ( پشتیبانی تلگرام )  – 08736233563 برای هماهنگی مرسولات شما و پاسخگویی به سوالات شما می باشد. چنانچه برای مرسوله خود قبلا هماهنگ نکرده باشید با شماره تلفنی که در هنگام ثبت نام در سایت قرار داده اید با شما تماس گرفته خواهد شد و از شیوه و زمان ارسال و دریافت کالا و شماره باربری و کد رهگیری مطلع خواهید شد.

کانال تلگرام ارسالی های فروشگاه

برای جلب اعتماد مشتریان گرامی در کانال تلگرامی entxabsends@  نمونه هایی از کالاهای ارسالی فروشگاه بهمراه تصویر کالای ارسالی و تصویر برگه بیجک پستی با کد رهگیری گذاشته شده و هم اکنون می توانید این کانال را بررسی بفرمایید.