درباره فروشگاه اینترنتی انتخاب

درباره فروشگاه اینترنتی انتخاب

درباره فروشگاه اینترنتی انتخاب

درباره فروشگاه اینترنتی انتخاب

تصور کنید در مرکز خریدی بزرگ در حال قدم زدن هستید و از گشت زدن در فضایی زیبا، خدماتی متفاوت و خریدی آسان از برندهای متنوع و بین المللی لذت می برید. فروشگاه اینترنتی انتخاب چنین مرکز خریدی در فضای آنلاین است که در آن تمام محصولات و اجناسی که مد نظر شماست یافت می شود تا شما با صرف کمترین زمان و انرژی آنها را ببینید، مقایسه کنید و در نهایت با اطمینان خاطر ، خریدی لذت بخش و متفاوت داشته باشید.
شیوه حمل و نقل و ارسال کالا و همچنین خدمات مشتریان فروشگاه انتخاب با بکارگیری زیرساختهای استاندارد بین المللی تضمین کننده ی تحویل به موقع اجناس و پشتیبانی پاسخگو است و تجربه ی خوشایند و متمایزی از خرید اینترنتی برای شما به ارمغان می آورد.

مجوزها:

فروشگاه اینترنتی انتخاب با مجوزهای رسمی از وزارت صنعت ، معدن و تجارت ( اینماد ) و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی( ساماندهی ) ، فعالیت خود را آغاز نموده و با تکیه بر چهار اصل: ارسال سریع کالا ، تحویل درب منزل ، تضمین بهترین قیمت بازار ایران! و اصالت کالا سعی در رضایت مشتریان خود داشته و با همکاری بانک ملت ایران و شرکت ( به پرداخت) امنیت خرید را به هنگام پرداخت تضمین میکند.

زمینه فعالیت فروشگاه انتخاب

فعالیت این فروشگاه در زمینه کالاها و محصولات منطقه تجاری بانه ( انواع لوازم خانگی ، لوازم آشپزخانه ، لوازم پخت و پز ، ظروف آشپزخانه ، لوازم برقی خانگی ، صوتی تصویری ، انواع تلویزیون و ال ای دی ، انواع یخچال و فریزر و….)  است و روز به روز بر تعداد محصولات فروشگاه افزوده میشود لذا در صورتیکه محصول مورد نظر خود را در سایت پیدا نکردید می توانید با تیم پشتیبانی فروشگاه انتخاب هماهنگی کرده تا از طریق تلگرام یا برنامه چت زنده سایت اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار بدهند. همچنین با عضو شدن در کانال تلگرام فروشگاه انتخاب و خبرنامه سایت از جدیدترین محصولات و قیمت های روز باخبرشوید

– با انتخاب بهترین ها را انتخاب کنید-